فارسی | English                                                                                                                                                خانه | درباره ما | تماس با ما | راهنما و قوانین ورود | عضویت
 سامانه مدیریت استاندارد

A Communicative Bridge Between Publishers & you to Access yours Requisite Technical Information Simply & Rapidly

تماس با ما :
www.standardsmanager.ir
info@standardsmanager.ir
به سامانه مدیریت استانداردها خوش آمدید
شما در این سایت می توانید به اطلاعات فنی بیش از 300 ناشر استاندارد که حاوی بیش از یک میلیون داکیومنت است دسترسی داشته باشید.
برای استفاده از تمامی امکانات این سایت و امکان سفارش شما نیاز به ثبت نام خواهید داشت و از این پس خواهید توانست با نام کاربری و کلمه عبور تعیین شده وارد کنترل پانل کاربری خود شوید.
اسناد فنی ارائه شده بر اساس ناشرین آنها مرتب شده اند و شما می توانید با استفاده از موتور جستجوی قدرتمندمان به سهولت اسناد مورد نظر خود را پیدا کنید. پس از یافتن هر سند و مشاهده جزئیات آن مانند تاریخ انتشار و عنوان و با توجه به قیمت تعیین شده می توانید نسبت به سفارش دانلود آنها اقدام نمائید.
اسناد خریداری شما در حساب کاربری شما ذخیره و به دفعات قابل دانلود هستند. همچنبن تعدادی از اسناد قدیمی به صورت رایگان قابل دانلود می باشند ولی برای دانلود آنها شما نیازمند امتیاز هستنید و این امتیاز از طریق خرید اسناد دیگر برای شما به دست می آید.

سبد خرید 0جستجو
جستجوی استاندارد
فهرست ناشران
لیست استانداردها

استانداردها

استانداردهای من
استانداردهای برگزیده
استانداردهای درخواستی